Semua produk
-
Sabuk Round Polyurethane
-
Sabuk V poliuretan
-
Super Grip Belt
-
Perlindungan Kabel Bawah Laut
-
Rol poliuretan
-
Roda Poliuretan
-
Squeegee Screen Printing
-
Lembar Karet Poliuretana
-
Bagian poliuretan
-
Sabuk Kevlar
-
Extruded Polyurethane
-
Sabuk Paralel
-
Tabung Poliuretan
-
Sabuk Waktu Poliuretana
-
Sabuk Konveyor PVC
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
kata kunci [ polyurethane bar ] pertandingan 15 Produk.
PU Polyurethane Rubber round Bar Rod Hardness 60 shore A ~98 shore A Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Elastic Industrial abrasion resistance Oil Resistant PU Polyurethane Rubber Bar Rod Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Anti-Pressing PU Polyurethane Rubber Rod Hardness 60 shore A ~98 shore A Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Extruded Polyurethane PU V-Belt with 70A-80A Hardness for Conducting Applications in Textile Machinery
| Bahan: | Poliuretan |
|---|---|
| Kekerasan: | 70A-80A |
| Lebar (x): | 6mm, 8mm, 10mm, 13mm, 17mm, 22mm |
Elastic Natural Color Polyurethane wear plate Hardness 45 shore A ~98 shore A
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Abrasion Resistance PU / Polyurethane Sheet Hardness 45 - 98 Shore A
| Rentang kekerasan: | Dari 45 pantai A sampai 98 pantai A |
|---|---|
| Lebar: | 500mm ~ 1000mm |
| Panjang: | 500mm ~ 2000mm |
Electric insulation and Abrasion Resistance PU Polyurethane Rubber Solid round Bar Rod, Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Customized Conducting PU V-Belt with 70A-80A Hardness and Oil Resistant Properties for Textile Machinery
| Bahan: | Poliuretan |
|---|---|
| Jenis profil: | T-profil |
| Fungsi utama: | Mengemudi |
75shore A ,8*5mm,10*6mm type PU Conducting Bar Polyurethane V Belt for Processing Industry
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Industrial Extruded Polyurethane PU T Profile conducting bar extrusion baffle
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

