Semua produk
-
Sabuk Round Polyurethane
-
Sabuk V poliuretan
-
Super Grip Belt
-
Perlindungan Kabel Bawah Laut
-
Rol poliuretan
-
Roda Poliuretan
-
Squeegee Screen Printing
-
Lembar Karet Poliuretana
-
Bagian poliuretan
-
Sabuk Kevlar
-
Extruded Polyurethane
-
Sabuk Paralel
-
Tabung Poliuretan
-
Sabuk Waktu Poliuretana
-
Sabuk Konveyor PVC
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
kata kunci [ pu cord ] pertandingan 198 Produk.
85A-90A tranmisi Uretan halus Sabuk V Polyurethane merah
| permukaan: | halus |
|---|---|
| warna: | merah |
| kekerasan: | 85A-90A |
Conveyor High Density Polyurethane Round Belt Wear Resistant
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Conveyor 200m / roll
| Kekerasan: | 85 pantai A |
|---|---|
| Warna: | Hijau |
| Bahan: | PU |
Good Weatherability High Impact Resistance Tensile Strength Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Diameter: 2mm--30mm Good Weatherability Polyurethane Round Belt High Impact Resistance
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
|---|---|
| color: | green |
| material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Green Round Belt
| Kekerasan: | 85 pantai A |
|---|---|
| Warna: | Hijau |
| Bahan: | PU |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| permukaan: | halus |
|---|---|
| warna: | merah |
| kekerasan: | 85A-90A |
Rentang Suhu Transmisi Polyurethane V Belt -35ºC - 80ºC
| Bahan: | poliuretan |
|---|---|
| Warna: | Warna merah |
| Panjangnya: | 30m/gulungan |
RoHS Disetujui Polyurethane V Belt Mudah Dilebur Sabuk datar poliuretan bersendi
| bahan: | bahan PU impor |
|---|---|
| warna: | warna merah |
| panjang: | 30m/gulungan |

