Semua produk
-
Sabuk Round Polyurethane
-
Sabuk V poliuretan
-
Super Grip Belt
-
Perlindungan Kabel Bawah Laut
-
Rol poliuretan
-
Roda Poliuretan
-
Squeegee Screen Printing
-
Lembar Karet Poliuretana
-
Bagian poliuretan
-
Sabuk Kevlar
-
Extruded Polyurethane
-
Sabuk Paralel
-
Tabung Poliuretan
-
Sabuk Waktu Poliuretana
-
Sabuk Konveyor PVC
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
kata kunci [ pu cord ] pertandingan 198 Produk.
PU Flat Transmission Belt Low Compression Set industry machines
| Fungsi utama: | Sabuk Transmisi |
|---|---|
| Kekerasan: | 90 pantai A |
| Bahan: | PU |
High Tensile White Polyurethane V Belt / PU Sandwich Belt For Textile
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
Tarik Tinggi Dan Tear Streng PU Extruded Belt untuk Conveyor Floor Dan Roof Tile Conveying
| Kekerasan: | 90 pantai A |
|---|---|
| Panjang: | 30 meter/gulungan |
| bahan: | PU |
Anti static Polyurethane Round Belt / PU smooth round belt wood processing
| Length: | 100 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 85 shore A ~ 90 shore A |
| color: | Green color |
Textile Polyurethane Flat Belt , Reinforced Cord Transmission belt
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Main function: | Drive,transmission, |
| material: | PU |
Professional Small Pulley PU V Belt High Abrasion Resistance10mm - 13mm
| bahan: | PU |
|---|---|
| Kekerasan: | 75A-90A |
| Warna: | warna apapun |
Diameter 12mm Orange Urethane Round Belt Permukaan Kabel halus diperkuat
| Panjang: | 30 meter/gulungan |
|---|---|
| warna: | jeruk |
| Kekerasan: | 90A |
85A 100m Polyurethane Round Belt Cord Diperkuat Untuk Transmisi
| Nama: | Sabuk Bulat Poliuretan |
|---|---|
| Warna: | hijau merah |
| Kekerasan: | 85A-90A |
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| Model No.: | Dia 2mm-20mm |
|---|---|
| Jenis: | Sabuk bundar PU |
| Bahan: | pu |
Heavy Duty T2.5 Open Ended PU Polyurethane Timing Belt with reinforced steel cord
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

