Semua produk
-
Sabuk Round Polyurethane
-
Sabuk V poliuretan
-
Super Grip Belt
-
Perlindungan Kabel Bawah Laut
-
Rol poliuretan
-
Roda Poliuretan
-
Squeegee Screen Printing
-
Lembar Karet Poliuretana
-
Bagian poliuretan
-
Sabuk Kevlar
-
Extruded Polyurethane
-
Sabuk Paralel
-
Tabung Poliuretan
-
Sabuk Waktu Poliuretana
-
Sabuk Konveyor PVC
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
kata kunci [ pu cord ] pertandingan 198 Produk.
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industry Rough Polyurethane Round Belt transmission belt Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
DIN Standard Green Polyurethane V Belt Hardness 90A For Paper Processing
| Fungsi utama: | Drive transmisi |
|---|---|
| Kekerasan: | 90 pantai A |
| Bahan: | PU |
All Colors Tear Resistance Good Bending Strength Polyurethane V Belt For Conveyor Industrial
| Hardness: | 90 shore A |
|---|---|
| Length: | 30 meter /rolls |
| specification: | A B C M Z |
Ceramic Polyurethane V Belt Packing Machines Low Compression Set
| Fungsi utama: | Drive transmisi |
|---|---|
| Kekerasan: | 90 pantai A |
| Bahan: | PU |
Red 90A Polyurethane V Belt Transmission belt Ceramic industrial
| warna: | merah |
|---|---|
| bahan: | PU |
| kekerasan: | 90A |
Oil Resistance Polyurethane V Belt , 90A Polyurethane Timing Belts
| Kekerasan: | 90 pantai A |
|---|---|
| Panjang: | 30 meter/gulungan |
| bahan: | PU |
15mm diameter warna hijau transmisi Polyurethane Round Belt
| Bahan: | PU |
|---|---|
| Panjang: | 30 meter / gulung |
| Kekerasan: | 85 pantai A ~ 90 pantai A |
HighTensile Dan Tear Strength Red Polyurethane V Belt untuk Lantai Konveyor Dan Ubin Atap Menyampaikan
| Kekerasan: | 90 pantai A |
|---|---|
| Panjang: | 30 meter / gulung |
| Bahan: | PU |
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |

