Semua produk
-
Sabuk Round Polyurethane
-
Sabuk V poliuretan
-
Super Grip Belt
-
Perlindungan Kabel Bawah Laut
-
Rol poliuretan
-
Roda Poliuretan
-
Squeegee Screen Printing
-
Lembar Karet Poliuretana
-
Bagian poliuretan
-
Sabuk Kevlar
-
Extruded Polyurethane
-
Sabuk Paralel
-
Tabung Poliuretan
-
Sabuk Waktu Poliuretana
-
Sabuk Konveyor PVC
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
kata kunci [ pu cord ] pertandingan 198 Produk.
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Dark green rough power transmission belts For Agricultural machine
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
100m Length Rough Round Belting Diameter 6mm Used In Ceramics
| surface: | rough |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 6mm |
Orange Polyurethane Round Belt Diameter 15mm With Surface Smooth
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| warna: | jeruk |
|---|---|
| kekerasan: | 85A-90A |
| panjang: | 30 m/gulungan |
Polyurethane V-belt A-13/B-17/C-22 Transmisi Belt Industri Tahan Aus
| kekerasan: | 90 A |
|---|---|
| bahan: | poliuretan |
| tahan panas: | -30℃-80℃ |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| permukaan: | kasar |
|---|---|
| warna: | hijau |
| diameter: | 6mm |
80A - 98A Polyurethane Round Belt For Printing And Packing Machine
| kekerasan: | 85A |
|---|---|
| warna: | hijau |
| tingkat peregangan: | 1,5-3% |
Mengemudi Sabuk Bulat Poliuretan Banyak Digunakan Dalam Tekstil, Permukaan Kasar
| kekerasan: | 85A-90A |
|---|---|
| warna: | hijau |
| tingkat peregangan: | 1,5-3% |
any color 4mm - 8mm Yellow Polyurethane Round Belt / Pearl Skipping Rope
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| material: | PU |
| export: | shanghai |

