Semua produk
-
Sabuk Round Polyurethane
-
Sabuk V poliuretan
-
Super Grip Belt
-
Perlindungan Kabel Bawah Laut
-
Rol poliuretan
-
Roda Poliuretan
-
Squeegee Screen Printing
-
Lembar Karet Poliuretana
-
Bagian poliuretan
-
Sabuk Kevlar
-
Extruded Polyurethane
-
Sabuk Paralel
-
Tabung Poliuretan
-
Sabuk Waktu Poliuretana
-
Sabuk Konveyor PVC
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
kata kunci [ reinforce cord round belt ] pertandingan 141 Produk.
Green Polyurethane Round Belt With Rough Surface Used In Tobacco Transmission Line
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
2mm - 20mm 100% Pure Polyurethane Urethane Round Belt For Textile
| Kekerasan: | 85 pantai A |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| Bahan: | PU |
Drak Warna Hijau Rough Polyurethane Round Belt Untuk Tekstil, Pu Round Belt
| Kekerasan: | 85 pantai A |
|---|---|
| Warna: | Hijau tua |
| Bahan: | PU |
Sabuk Bundar Polyurethane Warna Kasar Untuk Tekstil Pu Drak Hijau 30m/Roll
| Kekerasan: | 85 pantai A |
|---|---|
| Warna: | Hijau tua |
| Bahan: | PU |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| Kekerasan: | 85 pantai A |
|---|---|
| Warna: | Hijau tua |
| Material: | PU |
Smooth Round Urethane Round Belting wear-resistance or Ceramic
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
High Tensile Strength Polyurethane Round Belt , Urethane Drive Belts
| color: | orange |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Endless Polyurethane Round Belt Smooth / Hardness Round Belts
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU endless round belt |
| surface: | smooth |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| kekerasan: | 85A |
|---|---|
| warna: | Hijau tua |
| Jenis: | Sabuk bundar PU |

