Semua produk
-
Sabuk Round Polyurethane
-
Sabuk V poliuretan
-
Super Grip Belt
-
Perlindungan Kabel Bawah Laut
-
Rol poliuretan
-
Roda Poliuretan
-
Squeegee Screen Printing
-
Lembar Karet Poliuretana
-
Bagian poliuretan
-
Sabuk Kevlar
-
Extruded Polyurethane
-
Sabuk Paralel
-
Tabung Poliuretan
-
Sabuk Waktu Poliuretana
-
Sabuk Konveyor PVC
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
kata kunci [ reinforce cord round belt ] pertandingan 141 Produk.
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| warna: | jeruk |
|---|---|
| kekerasan: | 85A-90A |
| panjang: | 30 m/gulungan |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| permukaan: | kasar |
|---|---|
| warna: | hijau |
| diameter: | 6mm |
Extruded green round belt , Strong Engine Urethane Belting tear strength
| permukaan: | kasar |
|---|---|
| warna: | hijau |
| diameter: | 6mm |
Resistant to oil Polyurethane Round Belt Urethane Belting for Packing line
| permukaan: | halus |
|---|---|
| warna: | jeruk |
| diameter: | 10mm |
8mm diameter warna orange PU Transmisi Polyurethane Round Belting
| Bahan: | PU |
|---|---|
| Jenis: | PU sabuk bulat |
| warna: | Orange |
Conveyor Rough Polyurethane Round Belt For Floor And Roof Tiles Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Green Hardness 85A Polyurethane Round Belt with large Diameter
| hardness: | 85A |
|---|---|
| colour: | green |
| longth: | 100m/roll |
Diameter 12mm Orange Urethane Round Belt Permukaan Kabel halus diperkuat
| Panjang: | 30 meter/gulungan |
|---|---|
| warna: | jeruk |
| Kekerasan: | 90A |

