Semua produk
-
Sabuk Round Polyurethane
-
Sabuk V poliuretan
-
Super Grip Belt
-
Perlindungan Kabel Bawah Laut
-
Rol poliuretan
-
Roda Poliuretan
-
Squeegee Screen Printing
-
Lembar Karet Poliuretana
-
Bagian poliuretan
-
Sabuk Kevlar
-
Extruded Polyurethane
-
Sabuk Paralel
-
Tabung Poliuretan
-
Sabuk Waktu Poliuretana
-
Sabuk Konveyor PVC
-
Urethane Belt Welder
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
kata kunci [ reinforce cord round belt ] pertandingan 141 Produk.
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
PU Round Conveyor Urethane Belts Industrial Transmission 80A
| Kekerasan: | 85 pantai A |
|---|---|
| Warna: | Hijau tua |
| Bahan: | PU |
Sabuk Poliuretan Bulat Kasar, Sabuk Penggerak Bagian Bulat Untuk Tekstil
| Kekerasan: | 85 pantai A |
|---|---|
| Warna: | Hijau tua |
| Bahan: | PU |
Smooth Surface urethane cord Rohs Approved / Low Compression transmission belt
| warna: | warna oranye |
|---|---|
| kekerasan: | 90A |
| panjang: | 400 m/gulungan |
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| Warna: | warna oranye |
|---|---|
| kekerasan: | 90A |
| panjang: | 400 m/gulungan |
Green 85A Rough Round rubber Belts Newspaper Conveying High Tensile
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
5mm PU Belt Transmission Urethane Belting Good Resistance To Fuel
| bahan: | PU |
|---|---|
| Tipe: | Sabuk bundar PU |
| color: | orange |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
High strength PU belt transmission , Good Resistance To Fuel
| bahan: | PU |
|---|---|
| Tipe: | Sabuk bundar PU |
| warna: | jeruk |
Green Transparent Polyurethane drive belt smooth and rough surface
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green orange |
| stretching rate: | 1.5-3% |

